İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur-Silinir?

instagram logo
0 119

İnstagram son zamanlarda popülerliği artmış, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen fotoğraf paylaşım alanı olarak karşımıza çıkmakta. İnstagram hesabını dondurma-silme ile alakalı bilgi vereceğiz.

instagram logo
instagram logo

Çeşitli durumlardan dolayı İnstagram hesabınızı dondurmak isteyebilirsiniz. Bu işlem basit bir şekilde yapılabilmekte. Diğer sosyal medya hesaplarında (Facebook, Twitter vb.) olduğu gibi, hakkınız olan hesap dondurma işlemi bu sistem üzerinde de geçerli. Hesap dondurma-silme işlemi gerçekleştirildiğinde, İnstagram’ın belirttiği bir uyarı söz konusu. Bu uyarı şu şekilde; “Aşağıdaki düğmeye bastığında, fotoğrafların, yorumların, beğenilerin, arkadaşlıkların ve diğer tüm verilerin kalıcı olarak silinecek ve kurtarılamayacaktır. Ayrıca, bir daha aynı kullanıcı adıyla kaydolamazsın.” bu durum göz önünde bulundurularak işlem gerçekleştirilmelidir.

İnstagram hesabı nasıl dondurulur sorusunun cevabı şu şekilde;
https://instagram.com/accounts/remove/request/ adresine giriş yapın. Sonrasında kendi kullanıcı adınız ve şifre ile bağlantıyı sağlayın. Hesabını sil olarak direk karşınıza sayfa çıkacak. Burdan bir sebep belirterek hesabınızı dondurabilir-silebilirsiniz. Bu sayfa aşağıda eklenilen fotoğrafla aynı olacaktır:

instagram hesap silme
instagram hesap silme

Şifrenizi girerek hesabınızı dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.купить свитч купитьанглийский язык в канаде

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275