Ben Olsaydım Oyuncuları ve Konusu

Ben Olsaydım Oyuncuları - Konusu
0 87

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan “Ben olsaydım” dizisi oldukça ses getirecek gibi gözüküyor. Ben Olsaydım Dizisi Oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekti. Ben Olsaydım dizisi ünlü oyuncu Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ı bir araya getiriyor.Başrolleri böyle güçlü iki oyuncu olması Ben Olsaydım dizisinin zirveye oynayacak gibi gösteriyor.

Eylül ayı içersinde yayına girmesi beklenen dizinin çekimlerine başlandı. Kısa süre sonra tanıtım fragmanının yayınlanacağı dizinin oyuncu karakterleri hakkında henüz bilgi bulunmuyor.

Ben Olsaydım Oyuncuları ve Konusu
Ben Olsaydım Oyuncuları ve Konusu

Ben Olsaydım Oyuncuları ve Konusu:

Ben Olsaydım dizisinde hangi oyuncular rol alıyor ve Ben Olsaydım dizisinin konusu nedir bunları eriştiğimiz bilgilerce anlatmaya çalışacağız.

Ben Olsaydım Oyuncuları:

Şu ana kadar açıklanan ve net olan sadece 2 oyuncu bulunmakta ve bunlarda baş rol oyuncuları.

Erkan Petekkaya
Nurgül Yaşilçay

Ben Olsaydım Dizisi Konusu:

Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Erkan Petekkaya , güzel ve alımlı kadın oyuncu Nurgül Yeşilçay arasında ki tutkulu aşkın işleneceği ve bu imkansız aşkı konu alacak “Ben Alsaydım” dizisi Star TV’de yayınlanacak.дома из сип панелей казаньвидеорегистратор с wi fi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275