Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
0 92

Facebook Hesabı Nasıl Silinir veya başka bir deyişle Facebook Hesabı Nasıl tamamen kapatılır? Bu sorunun cevabını bu makalemizde bulabilirsiniz bunun yanında Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur sorusunun cevabını da anlatacağız.

 

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?
Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Öncelikle belirtmem gerek ince bir nokta var. Eğer bir Facebook sayfası ya da grubu kurucusu yöneticisi iseniz facebook hesabınızı kapattığınız an o grup veya sayfada kapanacaktır ve tüm emekleriniz kaybolur. Bu nedenle facebook hesabınızı silmeden ya da tamamen kapatmadan önce o grup veya sayfanızı başka birine devrederseniz grup ya da sayfa işlevliğini sürdürecektir. Yok oda kapansın dersen özel bir şey yapmanıza gerek yok. Kendi facebook hesabınızı sildiğinizde ya da tamamen kendi facebook hesabınızı kapattığınızda o grup veya sayfada silinecek ya da tamamen kapanacaktır.

Grup veya sayfalardan hariçte başka bir püf nokta ise sizin kişisel hesabınızla ilgili. Eğer siz hesabınızı silmek ya da tamamen kapatmak için başvuru yapmışsanız hesabınız 2 hafta yani 14 gün içinde silinecektir. Ancak eğer siz bu süre zarfında kapatma silme başvurusu yaptığınız hesaba giriş yaparsanız bu süre iptal olur ve hesabınız tekrardan aktif duruma geçer.

 

Peki bunları anladım facebook hesabımı nasıl silerim , nasıl tamamen kapatırım diyorsanız başlayalım madde madde anlatmaya:

+ Öncelikle yapmanız gereken facebook hesabınızla oturum açmak.

+ Şimdi sıra geldi durum çubuğuna şu linki kopyalayıp enter’lamak. http://www. facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account (www. dan sonra ki boşluğu silip yapıştırınız)

+ Şimdi karşımıza şöyle ibare olan bir ekran gelecektir. “Hesabımı sil” . Buna tıklıyoruz.
+ Şimdide hesabımı kalıcı olarak sil gibi bir ifade ile karşı karşıya kalacağız burada da gerekli bölümleri doldurarak işleme devam ediyoruz.
+ Bu işlemleri doğru bir şekilde tamamlayıp hesabınıza 2 hafta (14 gün) süresince hiç giriş yapmazsanız hesabınız silinecektir.

Not: Eğer hesabınız silinmemişse ya işlemlerde bir hata yapmışsınızdır yada bir başkası sizin hesabınızla oturum açmıştır.как проверить позиции сайтаДополнительная камера для видеоняни Luvion Grand Elite

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275