Rehberden Silinen Numaraları Geri Getirme iPhone

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme
0 119

Rehberden Silinen Numaraları Geri Getirme iPhone  mümkün müdür? iPhone’da daha önceden sildiğim numaralara ulaşılabilir mi?

iPhone Silinen Numaraları Geri Getirme mümkün. Bunu yapmak için gerekli olan tek şey iPhone Data Recovery isimli program. Bu program ile iPhone’da sildiğiniz numaraları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone’unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden silinen rehberinize ulaşmak mümkündür.

Rehberden Silinen Numaraları Geri Getirme iPhone
Rehberden Silinen Numaraları Geri Getirme iPhone

Rehberden Silinen Numaraları Geri Getirme iPhone

1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Contacts seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program rehberinizi karşınıza çıkaracaktır.

2. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Contacts seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program rehberinizi karşınıza çıkaracaktır.

3. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Contacts seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program rehberinizi karşınıza çıkaracaktır.

 деревянный дом входкупить видеорегистратор Москва

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275