iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme
0 115

iPhone silinen mesajları geri getirme mümkün müdür? iPhone’da daha önceden sildiğim mesajlara ulaşılabilir mi?

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme mümkün. Bunu yapmak için gerekli olan tek şey iPhone Data Recovery isimli program. Bu program ile iPhone’da sildiğiniz mesajları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone’unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden silinen mesajlara ulaşmak mümkündür.

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme
iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme

1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program mesaj geçmişinizi karşınıza çıkaracaktır.

2. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program mesaj geçmişinizi karşınıza çıkaracaktır.

3. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan tuşuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Messages seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program mesaj geçmişinizi karşınıza çıkaracaktır.

 english french phrase translationфахверковые

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275