Skype Windows Otomatik Ses Kısılma Problemi

0 105

Skype girince ses kısılıyor , Windows Otomatik Ses Kısılma Problemi , Skype Otomatik Ses Kısılma Problemi , Windows otomatik ses azalıyor , Windows kendiliğinden ses kısılıyor problemleriyle karşı karşıyaysanız merak etmeyin çözümü çok kolay.

Skype Windows Otomatik Ses Kısılma Problemi
Skype Windows Otomatik Ses Kısılma Problemi

Otomatik ses kısma özelliği sadece skype veya messengera ait bir özellik olarak sanılmasın. Bu özellik windows’un kendi bünyesinde barındırılan bir özellikttir ver değiştirilmesi çok basittir.

Skype Windows Ses Problemi Nasıl Giderilir?

+ Masaüstünde boş bir yere mausun sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden kişiselleştiri seçelim.
+ Kişiselleştirme penceresi açıldığında en alt kısımda Sesler bölümünü göreceksiniz zaten ses logosuda mevcut oraya tıklayalım.
+ Açılan ses menüsünden İletişim kısmına geçelim.
+ Burada karşımıza 4 seçenek çıkacak kendinize uygun olanı seçiniz. Ancak sesin hiç otomatik olarak değişmemesini sizin ayarladığınız ölçülerde kalmasını istiyorsanız Hiç bir şey yapma seçeneğini işaretleyin ve tamam’ı tıklayın.

Bu seçeneği işaretlediğimizde artık Messenger ve Skype sesleri otomatik olarak değişmeyecektir.оптимизация сайта раскрутка сайтатест английского языка уровень

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373