Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler

Alın Yazım Dizisi Nerede Çekiliyor?
0 80

Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler

Kanal D ekranlarında 1 Eylül itibariyle başlayacak olan Alın Yazım dizisi oyuncuları , oyuncu kadrosu ve başrol oyuncularının kimler olduklarını bu makalede öğrenebilirsiniz. Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Aziz Sarvan, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Ayberk Aladar, Özge Oldaç, Batuhan Sert ve Ecem Karavus’un paylaştıkları “Alın Yazısı” dizisi 1 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 10:00’da Kanal D başlıyor.

 

Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler
Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler

Alın Yazım Dizisi Ne Zaman Başlıyor ve Saat Kaçta?

Alın Yazım Dizisi 1 Eylül‘den itibaren Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ve gündüz kuşağında dediğimiz saatlerde ekranlarda olacak.  “Düş Gezginleri Film” in yapımcılığını üstlendiği Alın Yazım Dizisinin yapım kadrosunun başında Nilgün Sağyaşar geliyor. Yönetmen koltuğunda Canan Evcimen ve Atilla Cengiz oturmakta. Alın Yazım Dizisinin senaryosu ise Nebahat Küçükazay, Necati Küçükazay, Zeynep Alev Uzma, Ayça Ebru Ertürkler ve Arzu Birol gibi isimlerin ellerinden çıktı.

 

Alın Yazım Dizisi Oyuncuları ve Genel Bilgiler

Yapım : Düş Gezginleri Film Yapım Dağıtım Hizm.A.Ş.
Yapımcı : Nilgün Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı : M. Kerem Karacakaya
Yönetmen : Canan Evcimen- Atilla Cengiz
Senaryo : Nebahat Küçükazay, Necati Küçükazay, Zeynep Alev Uzma, Ayça Ebru Ertürkler ve Arzu Birol.
Öykü : Nebahat Küçükazay
Müzik : Nail Yurtsever, Cem Tuncer
Alın Yazım Dizisi Oyuncuları : Duygu Keser (Asya), Ozan Dağgez (Yiğit), Yeşim Gül (Aysel), Orhan Aydın (Kürşat), Deniz Özlem Durmaz (Selma), Aziz Sarvan (Levent), Pelin Orhuner (Melek), Efecan Erdem (Selim), Zafer Demircan (Zuhal), Aykut Ünal (Şevki), Mihriban Er (Feraye), Kahraman Sivri (Melih), Ayberk Aladar (Ercan), Özge Oldaç (Zümrüt), Batuhan Sert (Ali), Ecem Karavus (Sevgi)

 

Alın Yazım Dizisi 1. Bölüm İzle (Fragman – Tanıtım)

Alın Yazım Dizisinin Konusu Nedir?
Alın Yazım Dizisi Oyuncuları Kimler?
Alın Yazım Dizisi Nerede Çekiliyor?

seo оптимизация сайта сайтатент Kia

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275