iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone Silinen Mesajları Geri Getirme
0 108

iPhone silinen fotoğrafları geri getirmek mümkün müdür? iPhone daha önceden sildiğin resimlere ulaşılabilir mi? iPhone daha önceden bulunan fakat şimdi ulaşamadığım fotoğraflara ulaşabilir miyim?

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme
iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

iPhone Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Bunun için ihtiyacımız olan bir program var. iPhone Data Recovery isimli program ile iPhone’da sildiğiniz resimleri – fotoğrafları geri getirebilirsiniz. Bu program aracılığıyla iPhone’unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden, silinen fotoğraflara – resimlere ulaşmak mümkündür.

1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan tuşuna basmaktır. Sonra çıkan sonuçlardan Photos seçeneğini işaretleyiniz. Bunun ardından program fotoğrafları karşınıza çıkaracaktır.

2. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Ardından çıkan sonuçlardan Photos seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program fotoğrafları karşınıza çıkaracaktır.

3. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan tuşuna basmaktır. Sonra çıkan sonuçlardan Photos seçeneğini seçiniz. Bunun ardından program fotoğrafları karşınıza çıkaracaktır.

 lingeri pas chereffective seo services

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275