AKK Sıfırlandı Mı?

AKK Sıfırlandı Mı?
0 118

AKK tartışmalarının arttığı son dönemlerde bugün dikkatimi çeken bir gelişme oldu. Direk aklıma “AKK sıfırlandı mı?” sorusu geldi. Çünkü dosya indirme ve sayfa görüntüleme hızında ideal olan hızıma ulaşılmıştı. Bunla alakalı diğer internet kullanıcılarının yorumlarına da baktığımda kendi çapımda birkaç sonuç elde edebildim. Bunlardan bir tanesi teknik olarak bir değişiklikten dolayı adil kullanım kotasını şu an boş bırakmış olabilirler. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylardan dolayı daha hızlı haberleşmenin sağlanması için bu aya özel bir yaptırım da olmuş olabilir. Çünkü telefonuma gelen mesajlar ve farklı operatörlerde de aynı olayın olduğunu varsayarsak (bedava konuşma süresi ve bedava internet) bunun için AKK sıfırlanmış olabilir. 

AKK Sıfırlandı Mı?
AKK Sıfırlandı Mı?
Kendi Adil Kullanım Kotam yaklaşık 3 gün önce bitmişti. Bugün kaldığı yerden devam ediyor ama ne kadar böyle sürecek bilmiyorum. Teknik bilgi edinmeyi düşündüm fakat tekrar AKK sınırına girmekten çekindiğim için müşteri hizmetlerini arayıp sormadım.

Gelişmelerden haberdar edeceğim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373