Mucize Filmi Oyuncuları Kimler

Mucize Filminin Konusu Nedir?
0 85

Mucize Filmi Oyuncuları ve Mahsun Kırmızıgül’ün en son filmi Mucize 2015’in en iyi filmlerinden birisi olmaya aday. 2015’in Türk sinemasının 100. yılı olmasına büyük önem veren Mucize filmi oyuncuları , senaristi ve yönetmeni Mahsun Kırmızıgül Mucize filminin bu yüzden diğer filmlerinden çok çok daha önemli olduğunu söyledi.

Mucize Filmi Oyuncuları Kimler
Mucize Filmi Oyuncuları Kimler

Mucize Filmi Oyuncuları Kimler?

Mucize Filmi Oyuncuları Mahsun Kırmızıgül , Talat Bulut, Şenay Gürler ve Sinan Bengiler gibi isimler bulunuyor.

 

Mucize Filmin Konusu:

Daha detaylı şekilde başka bir yazımızda bu konuyu işleyeceğiz ancak kısa bir özet şimdilik geçelim. “Ege kökenli bir öğretmeninin Anadolu’nun ücra bir doğu köşesine sürgüne gidişini anlatıyor. “

 

Mucize Filminin Vizyon Tarihi:

Mucize Filmi Oyuncuları ve Mahsun Kırmızıgül’ün son göz ağrısı Mucize Filmi  1 Ocak 2015 de sinemalarda olacak. Böylelikle yeni yıla yeni bir heyecanla başlayacak olan Mahsun Kırmızıgül için de farklı bir deneyim olacak.

 

Mucize Filmi Nerde Çekiliyor?

Mucize Filmi çekimleri İzmir Foça, Uşak ve Kars ve Kağızman’a bağlı bir köyde gerçekleştiriliyor. Mahsun Kırmızıgül ve Mucize Filmi Oyuncuları izleyiciyi 1906’lı yıllarda ki sefalet içinde yaşayan ve darbenin etkisinde kalan Türkiye götürecek.

 

Mucize Filmi Tanıtım Fragmanı İzle

 оптимизация сайтовScoutGuard SG968D-12mHD

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275