Şeref Meselesi Dizi Konusu Nedir

Şeref Meselesi Dizi Konusu Nedir
0 67

Şeref Meselesi Dizisinin Konusu babalarını kaybeden iki kardeşin İstanbul’a gelmeleriyle başlarına gelen olayları anlatmakta. Bu iki kardeş rollerini genç kızların sevgilisi olan iki yakışıklı oyuncu üstlenmiş.

Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Kerem Bürsin Şeref Meselesi dizisinde Tamer Kılıç karakterini canlandırırken , yakışıklı ve sempatik oyuncu Şükrü Özyıldız’da Soner karakterini canlandıracak.

Şeref Meselesi Dizi Konusu Nedir
Şeref Meselesi Dizi Konusu Nedir

Tamer Kılıç yani Kerem Bürsin’in hayat vereceği karakter hırslı, eğlenceli ve bir o kadar da kadınlarla ilişkisinde mükemmele yakın çapkın bir karakter. Şükrü Özyıldız’ın üstlendiği Soner rolü ise oldukça ağırbaşlı, zeki ancak ne kadar yakışıklı olduğunun farkında olmayan biri olacak.

Diğer roller ise Kübra, Füsun ve güzel bir manken olacak. Yasemin Allen bu güzel mankene hayat verirken , Şükran Ovalı kızların çapkını olan ve özgürlüğüne oldukça düşkün Füsun’a can verecekk. Burcu Biricik ise hamarat ve ev işlerinde başarılı bunun yanında baba baskısıyla yetişmiş Kübra’ya, Yasemin Allen güzel bir mankene, Şükran Ovalı ise özgürlüğüne düşkün ve çapkın bir karakter olan Füsun’a hayat verecek.translation french to englishwebsite promotion company

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275