Skype Silinen Mesajları Geri Getirme

Skype Silinen Mesajları Geri Getirme
0 139

Skype silinen mesajları geri getirme mümkün mü? Skype silinen mesajların geri getirilmesi için bir çözüm sunuyor mu? sorularına yanıt arayacağız.

Skype Nedir?

Mevcut internet bağlantınızı kullanarak internet üzerinden sizleri sevdiklerinizle buluşturan bir program. Skype ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan bir mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Skype ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Skype Silinen Mesajları Geri Getirme
Skype Silinen Mesajları Geri Getirme

Skype kullanmak için neye ihtiyacım var?

Skype birçok platformda bulunmaktadır. Bunları sıralamak gerekirse ;

Windows, Windows Phone, Xbox One, Mac, Linux, Android, iPhone, iPad, iPod touch, Nokia X, Amazon Fire Phone, Amazon Kindle Fire HD/HDX, BlackBerry 10, bazı televizyon ve blu-ray cihazları, PS Vita gibi platformlarda rahatlıkla SKYPE kullanabilirsiniz.

 

Skype Silinen Mesajları Geri Getirme

Skype’da mesajları normal yollar ile geri getiremezsiniz. Fakat silinen mesajlarınıza Skype dosyalarından ulaşmak mümkündür.

Yapmanız gerekenler;

+ C:\Users\\AppData\Roaming\Skype\\chatsync\ klasörüne girmektir.

+ Ardından oradaki 2 harfli dosyaları tarihlerine göre sıralayınız.

+ Böylece aradığınız mesajın bulunduğu günün klasöre girip, oradaki dosyayı herhangi bir metin düzenleme programıyla (Ör: Not defteri, Notepad++) açabilirsiniz.

+ Bazı garip karakterler arasında seçmekte zorlanabilirsiniz fakat eğer aradığınız şeyin tam olarak ne olduğunu ve nerede olduğunu biliyorsanız bulmanız kolay olacaktır.

Kolay gelsin…деревянный дом своиме рукамисоздание корпоративного веб сайта

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275