Sil Baştan Dizi Oyuncuları Kimler

Sil Baştan Dizisi Konusu Nedir
0 79

Yeni başlayan dizilere eklenen Sil Baştan Dizi Oyuncuları Kimler konusu çok merak edilmişti ve en sonunda Star TV Sil Baştan isimli diziyi izleyenler ile buluşturuyor. Bir çok yeni dizi başlayan Star Tv de Sil Baştan dizisi, beğenilen ve ilgi gören diziler arasında yerini almayı başardı. Sitemizin dizi bölümünde bu sezon yeni başlayan diziler ve sil baştan dizisi hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Sil Baştan Dizi Oyuncuları Kimler
Sil Baştan Dizi Oyuncuları Kimler
Sil Baştan dizisi başrollerinde Sergen Yalçın, Murat Dalkılıç, Emre Kınay, Dilara Gönder, Esra Dermancıoğlu gibi isimler yer alıyor. Usta oyuncu ve futbol yorumcusu olan Sergen Yalçın’ın rol aldığı dizi olan Sil Baştan dizisinde ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç da yer alıyor. Tanıdık ve sevilen isimlerin yer aldığı dizi olan sil baştan dizisi konusu, okullarını bitirmiş ve yıllar geçmiş olmasına rağmen mezun oldukları okullarının 10. yıl kutlamalarına katıldıkları sırada, ailelerinin para vererek sınıf geçirttikleri 8 öğrencinin bu olayı ortaya çıkıyor ve bu sekiz arkadaş son sınıfı tekrar Sil Baştan okuyacaklardır.
Sizlere bu yazımızda Sil Baştan dizisi konusu nedir, ve Sil Baştan dizisi oyuncuları kimler, karakter isimleri nedir gibi soruların sorulması üzerine yazımızın devamında Sergen yalçın ve Murat Dalkılıç’ın rol aldığı dizi olan sil baştan dizisi hakkında ki tüm bilgileri bulabilirsiniz. İlerleyen günlerde Sil Baştan oyuncularının biyografi ve resimlerini burada bulabilirsiniz.

Sil Baştan Dizi Oyuncuları Kimler

Sil Baştan Yiğit Şen – Emre Kınay
Sil Baştan Gizem Dereli – Dilara Gönder
Sil Baştan Sergen Yalçın – Sergen Yalçın
Sil Baştan Yelda Yeşil – Esra Dermancıoğlu
Sil Baştan Ceren Özdemir – Belma Canciğer
Sil Baştan Murat Dalkılıç – Murat Dalkılıç
Sil Baştan Kadri Sarıtepe – Önder Açıkbaş
Sil Baştan Oktay Atabay – Cenk Ertan
Sil Baştan Çiçek Dilligil Öztoprak
Sil Baştan Suat Sungur

Sil Baştan Dizi Konusu Nedir

купить посуду в москвемикро камеры купить

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275