SWTOR Online

0 136

Hastalarına duyurulur. SWTOR ( Star Wars Old Republic Online ) Çıktı. Oyun bilinen üzere duyurulduğu tarihten itibaren çok fazla ilgi çekmişti. Herkes bekliyor ne olacak diye düşünüyordu. Beklenin üst seviyesinde çıkması ön gören oyunu bende büyük bir merakla beklerken kendimi bir anda Star Wars dünyasında buldum. Oyun alışılan mmorpg ‘ler gibi başlıyor.

Karakterinizi yaratıyor Sith, Jedi ve ya republic askeri olabiliyorsunuz. Daha sonrasında hani benim Lightsaber’ım uleeeeen! Diye koşarken aman tanrım karşınızda kocaman bir sınav çıkıyor. e LightSaber verselerdi sallasadık diyemiyorsunuz. Beklemeniz gerekiyor. Oyunun bu kısmı biraz sıkıcı gelebilir hepinize. Görev al görev yap efendi ol sonrasında Ustalaş modundasınız. Usta olduktan sonra tabiki dünya size güzel olmuyor . Nedeni çok basit. Konseye seçilmeniz gerekli. ” En önemli nokta! Siz iyi bir karakter açıp kötüleşebilir Karanlık Tarafa geçebilir ya da kötü açıp iyi tarafa geçebilirsiniz. Bunu unutmamak gerekli” Siz karanlık tarafa her yaklaştığınızda konseyinde size güveni azalıyor ve sizi önemsiz görevlere yönlendiriyorlar. Bunun yanı sıra oyunun devamı gerçekten çok güzel Bir gemi alıp uzaya açılabilirsiniz ki en güzel kısmı da bu olsa gerek.

Neyse daha fazlasını yaşayarak öğrenin diyor veee Video ve resimlere geçiyorum ;

туры в сиде турцияуличная MMS-камера

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275