The Elder Scrolls V Skyrim Oyundan Atıyor

2 138

Bugün yüklemiş olduğum The Elder Scrolls V Skyrim konusunu bilmeden kurulum yaptım. Kurulumun ardından oyunun içeriğine göz atmak için oyuna girdiğimde ilk reklamın ardından, ejderha geldikten sonra oyun otomatik kendini atıyordu. Bende çözüm aramaya, çözüm yaratmaya başladım.

The Elder Scrolls V Skyrim

The Elder Scrolls V Skyrim oyunu, ilerlediğinizde göreceksiniz, eğer adınızı yazıyorsanız irtibatta olduğunuz kişi sizin adınızı söyleyecek. Ve bir insanla konuştuğunuzda başınızı sağa sola çevirdiğinizde hoparlörünüzde de o yönde değişim olduğunu göreceksiniz.

Yani problemimiz ses ayarlarıyla ilgili. Yapacağımız şey basit. Öncelikle Denetim Masasına girin. Sonrasında Donanım ve sese tıklayın. Ses kısmına gelip, hoparlörün üzerine gelip mouse ile sağa tıklayın. Gelişmişi tıklayın, ordan karşınıza gelen bit seçeneklerinden 16 bit, 44100 hz ayarını seçip kaydedin. Artık oyununuza rahatlıkla girip oyunu oynayabileceksiniz.

İyi eğlenceler…

строительство домов по канадской технологиидухи афродизиаки для мужчин

2 Yorumlar
  1. kayhan diyor

    tmm eyw iyide adam xp kullanıyosa ne yapsın 😀 hadi yaz bakıyım yok realtekse programdan yararlansın fln deme 😀

    1. admin diyor

      Xp’de de eğer realtek ses kartını kullanıyosanız bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275