Turkcell Akıllı Bileklik T-Fit Satışta

Turkcell'in akıllı bilekliği T-Fit
0 113

Turkcell Akıllı Bileklik T-Fit Satışta tüm teknoloji marketlerde ve Turkcell bayilerinde. İşte Turkcell’in akıllı bilekliği T-Fit fiyatı , özellikleri , ne işe yaradığı bu makalede anlatılmakta.

Turkcell'in akıllı bilekliği T-Fit
Turkcell’in akıllı bilekliği T-Fit

Peki ne işe yarar bu Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit. Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit ile attığınız adımı , kaç kalori harcadığınızı , ne kadar mesafe yol kat ettiğinizi ölçebilirsiniz. Bunun yanında saat olarak kullanabilir ve alarm özelliği de mevcuttur. Eğer geceleri kolunuzda uyursanız ne kadar kaliteli uyuduğunuzu, uykunuzun ne kadar verimli geçtiğini de sizlere raporlayan Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit sağlığına ve teknolojiye düşkün kişilerin oldukça dikkatini ve ilgisini çekebilecek bir ürün.

Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit tanıtıcıları amaçlarının formda yaşam ile teknolojiyi birleştirmek olduğunu belirttiler. Bilekliğin satış fiyatının 119 TL olduğunu da açıklayan yetkililer taksit imkanının da mevcut olduğunu bildirdiler. Buna göre 12 ay taksitler aylık 10.90 TL veya 24 ay taksitle aylık 5.90 TL gibi bir ücretle Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit sizin olabilir.

Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit’in ağırlığı sadece 18 gram. Cihazın pil ömrü de 3 gün. USB ile şarj edilebilme özelliğine de sahip. Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit 4.3 ANDROİD destekli tüm telefonlarla da uyumlu şekilde çalışabiliyor. Turkcell App Market ve Google Play’den cep telefonlarına bu uygulamayı indirebilirsiniz. Böylelikle bu uygulama sayesinde Turkcell’in Akıllı Bilekliği T-Fit bilgilerinize telefondan da ulaşabilirsiniz.каркасный дом изdrift ghost s price

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275