Üç Arkadaş Dizisinin Konusu Nedir?

Üç Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler
0 77

Üç Arkadaş ATV’nin eylül ayında ekranlara sunacağı Üç Arkadaş Dizisinin Konusu sıcacık ve içten bir hikaye. 1971 yapımı ve başrolünde Kadir İnanır‘ın oynadığı bir filmden günümüze ve diziye uyarlanan hikaye içimize işleyecek cinsten. Baş rollerinde Hakan Yılmaz , Leyla Feray , Burak Hakkı ve Anıl İlter’in rol aldığı dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Leyle Feray Üç Arkadaş dizisinde gözleri görmeyen güzel bir kızı oynuyor ve hikaye bu güzel kızın üzerinden işliyor. Şimdi gelelim daha detaylı bir biçimde Üç Arkadaş dizisinin konusunu işlemeye.

Üç Arkadaş Dizisinin Konusu
Üç Arkadaş Dizisinin Konusu Nedir?

Üç Arkadaş Dizisinin Konusu Nedir?

Murat , Galip , Kısmet isimli kafadar birbirlerine sımsıkı bağlı üç arkadaşın tanıştığı gözleri görmeyen güzeller güzeli Gülperi bu arkadaşların hayatını tamamen değiştirir. Bu üç arkadaşta Gülperi’ye ilgi duyar ve onun gönlünü kazanmaya çalışır. İçlerindeki iyilik yapma isteğiyle Gülperiye her konuda yardımcı olurlar ve bir aşk masalı başlar.

Dizi severleri sımsıcak, sevgi dolu, içten üç arkadaşın hayat hikayesini anlatan ” Üç Arkadaş” dizisi Eylül ayında ATV ekranlarında bekliyor.

Üç Arkadaş Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı İzle

 

Üç Arkadaş Dizisinin Konusu Nedir?

Üç Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler?

google регистрация сайтадухи dior цена

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275