Ucuz Uçuş ve Ucuz Oteller

0 139

Ucuz Uçuş, uçak bilet ve Oteller, otellerde rezervasyon bulabilen bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. Uygulamanın adı Momondo. Momondo uygulaması ile en uygun fiyattaki uçak biletlerinizi , otel odalarınızı bulabilirsiniz. İnternet aleminde en iyi tatil ulaşım arama motoru denebilecek kapasitede olan momondo Android destekli telefonlarda çalışabilmektedir. Bir android uygulaması olan momondo’yu arama motorlarında momondo indir , momondo uçak bileti , momondo uygulaması gibi şekillerde aratırsanız programa ulaşabilirsiniz.

ucuz uçak biletleri , ucuz otel rezarvasyon , ucuz bilet , Ucuz Uçuş ve Oteller, ucuz uçak bileti , ucuz otel , uçak bileti uygulaması , ucuz otel uygulaması ,

Peki Momondo uygulaması ile neler mi yapabiliriz? İşte size kısaca anlatalım.

+ En uygun fiyatta ki hostel, motel, otel , pansiyon , uçak bileti fiyatlarını bulup onlara denk ya da istediğiniz rakip ile kıyaslayabilirsiniz.

+ Bir arama yaptınız diyelim ve karşınıza bin bir çeşit sonuç çıktı. İşte bu durumda da filtre özelliğini devreye sokarak bulduğunuz sonuçları daraltabilirsiniz. Örneğin filtreden hava yolu şirketini seçebilir, uçuş rotasını belirleyebilir , fiyat aralığını belirtebilir , havalimanlarını değiştirebilir , kalkış ve varış saatini düzenleyebilir veya en iyi yorumlara göre sıralayabilirsiniz.

+ Rezervasyonlarınızı kolay bir şekilde momodo uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Bu size hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlar.

+ Tüm bunların yanında planladığın seyahat için yaptığın aramaları uygulama üzerine kaydedebilir daha sonra kaldığın yerden devam edebilirsiniz.
+ Ayrıca bu kaydettiğiniz arama ayarlarını seyahate çıkacağınız arkadaşınıza , sevgilinize , ailenize de yollayabilir onlardan da fikir alabilirsiniz.

İyi uçuşlar iyi tatiller…les vibromasseurs de point garmand basi in red духи

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275