Dosya Silme Hatası Çözümü

0 113

Dosya Silme Hatası Çözümüne bu makalede ulaşabilirsiniz. Bilgisayar bazı durumlarda bir dosyayı silmek istediğimizde dosya silme hatası verir. Bu hatayı gidermek için bilgisayarı yeniden başlatmak yeterlidir. Ancak bazı durumlarda o an bilgisayarı kapatmamamız gerekiyor mesela bir update güncelleme yapıyoruzdur, bir oyun program setup kurulumunun sonlarına yaklaşmışızdır veya bir download dosya indirme işlemimiz vardır. Bu gibi durumlarda bilgisayarı yeniden başlatmak restart çekmek can sıkıcı olabiliyor. İşte bugün anlatacağımız program ile bu dertler artık bitecek ve istediğimiz dosyayı silebileceğimiz gibi dosya silme hatası da almayacağız.

Dosya Silme Hatası Çözümü , Dosya Silme Hatası , dosya silinmiyor , dosya silerken hata , dosya silerken uyarı ,

Programımızın adı Unlocker. Unlocker sayesinde bilgisayarımızın izin vermediği ve ya hata verdiği silme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebileceğiz. Şimdi program nasıl kullanılır onun anlatımına geçelim.

Program Nasıl Kullanılır?

Aşağıda ki “Dosya Silme Hatası Dc1 silinemiyor : Erişim engellendi. Diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun.” uyarısını aldığımız durumlar için bize ilaç gibi gelecek bir program Unlocker.

dosya-silme-hatasi

Böyle bir hatayla karşılaştığımızda unlocker yardımıyla bundan kurtuluyoruz. Silemediğimiz dosyanın üzerine sağ tıklıyoruz ve ardından da resimde de gösterdiğim gibi Unlocker yazısına da tıklıyoruz.

Dosya Silme Hatası Çözümü , Dosya Silme Hatası , dosya silinmiyor , dosya silerken hata , dosya silerken uyarı ,

Karşımıza aşağıda ki gibi bir pencere çıkıyor. Burada bize hangi dosyaların veya daha doğru tabirler hangi program ya da programların bu dosyayı silmemizi engellediğini yani kilitlediğini gösteriyor. Buradan Unlocker yardımıyla kilitleri kaldırarak dosyamızı silebiliriz.

Dosya Silme Hatası Çözümü , Dosya Silme Hatası , dosya silinmiyor , dosya silerken hata , dosya silerken uyarı ,

Unlock All : Tümünün Kilitlerini Kaldır

Unlock : Kilidi Kaldır

Kill Proces : İşlemi Sonlandırкаркасный дом йошкар оламонтале духи цена

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275