Microsoft Office de Word ve Exceli PDF Olarak Kaydetme

Office de Word ve Exceli PDF Olarak Kaydetme
0 85

Office 2007 ,Office 2010 , Office 2003 , Office 2013 de Word ve Excelde PDF olarak kaydetme seçeneği yoksa çözüm basit. Farklı kaydet bölümünde PDF olarak kaydetme seçeneği olması gerekiyor fakat PDF olarak kaydetme seçeneği Office 2007 içinde yok. Office 2007 Word, Excel’de PDF olarak nasıl kaydedebilirim?

Office de Word ve Exceli PDF Olarak Kaydetme
Office de Word ve Exceli PDF Olarak Kaydetme

Office de Word ve Exceli PDF Olarak Kaydetme ÇÖZÜMÜ:
Daha çok Office 2007 de karşılaşılan bu sorunun çözümü oldukça basit. Office yayınmcı kuruluşu hazırladığı bir eklenti ile bu sorunu gidermiş. Çözüm eklentisinin boyutu 37.2 MB.

Office 2007 Word ve Excel’de Farklı Kaydet – PDF seçeneğinin gelmesi için 2007 Microsoft Office Eklentisi: Microsoft PDF Veya XPS Olarak Kaydet eklentisini yüklemeniz gerekiyor.

2007 Microsoft Office Eklentisi: Microsoft PDF Veya XPS Olarak Kaydet LİNKİ: http://www. microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=7 NOT: Linkteki www dan sonraki boşluğu silerek adres çubuğuna yapıştırınız…деревянный дом окна установкакупить имитатор голоса с рупорным динамиком

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/cahap/public_html/wp-includes/functions.php on line 5275